Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas i koszty dostawy

KOSZTY DOSTAWY NA TERENIE POLSKI 

Produkty marki Craftholic sprzedawane na www.zamami.pl są sporych rozmiarów, stąd najtańsze opcje przesyłki oferowane przez przewoźników nie są dostępne. Naszym celem jest staranne zapakowanie produktu i bezpieczne dostarczenie przesyłki w jak najkrótszym terminie. W zależności od własnych preferencji oraz sposobu płatności klienci mogą wybrać jedną z poniższych form dostawy.

  

Paczka w Ruchu

W przypadku wyboru Paczki w Ruchu jako formy dostawy konieczne jest znalezienie kiosku Ruchu, z którego chcą Państwo odebrać paczkę poprzez link: Znajdź kiosk i podanie go w Uwagach podczas składania zamówienia (dokładny adres oraz numer PSD). Doręczenie przesyłki następuje zwykle w ciągu 1-2 dni po jej nadaniu, do wybranego Kiosku Ruchu. Maksymalny czas doręczenia wynosi do 4 dni roboczych. Na podany numer telefonu otrzymają Państwo wiadomość sms wraz z kodem, który trzeba będzie podać przy odbiorze paczki. Po otrzymaniu powiadomienia przesyłka oczekuje na odbiór w Kiosku Ruchu przez 5 dni - można ją odebrać w godzinach pracy konkretnego punktu odbioru. Po tym czasie paczka zostaje odesłana do nadawcy.

Paczkomaty Inpost

Doręczenie przesyłki następuje 1-2 dni po jej nadaniu, do wybranego paczkomatu. Na podany numer telefonu otrzymają Państwo sms z kodem, który trzeba będzie podać przy odbiorze paczki. Po otrzymaniu powiadomienia przesyłka oczekuje na odbiór w paczkomacie przez 3 dni - można ją odebrać o każdej porze dnia i nocy. Potem paczka zostaje przekazana do najbliższej placówki InPost i czeka na odbiór przez kolejnych 11 dni.

Poczta Polska

Doręczenie przesyłki Pocztą Polską następuje zwykle w ciągu 2-4 dni roboczych po jej nadaniu. Automatycznie otrzymają Państwo od sklepu Zamami powiadomienie drogą mailową, w którym znajdzie się numer przesyłki, dzięki któremu będą Państwo mogli śledzić swoją paczkę.

Przesyłki kurierskie

Doręczenie przesyłki kurierskiej następuje zwykle w kolejnym dniu roboczym po jej nadaniu. Automatycznie otrzymają Państwo powiadomienie od firmy kurierskiej lub sklepu Zamami poprzez sms oraz e-mail, w którym znajdzie się informacja o przewidywanej porze doręczenia (zadbaj więc o wpisanie prawidłowych danych kontaktowych podczas składania zamówienia). Po otrzymaniu wiadomości można również skorzystać z usługi przekierowania przesyłki.

Wysyłki zagraniczne

Aktualnie nie realizujemy wysyłek zagranicznych.

Dostawa do sklepów stacjonarnych na terenie Polski

W celu wyceny przesyłki hurtowej prosimy o kontakt mailowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl